
- В наявності
- Код: DJ08194
Пазл панорама Djeco Я рахую 120 см
498 ₴
Пазл панорама Djeco Я рахую 120 см — це чудова навчальна головоломка, яка допоможе дитині весело й легко вивчити рахунок до десяти. Яскравий потяг з лісовими тваринками перетворює процес навчання на цікаву гру, яка розвиває логіку, уважність та асоціативне мислення.
У наборі дитина знайде великі деталі, які легко з’єднуються між собою у панораму довжиною 120 см. Кожна секція вагона містить певну кількість тваринок: один ведмідь, два олені, три лисиці — і так до десяти. Завдяки цьому дитина вивчає послідовність чисел, порівнює кількість і знайомиться з основами математичного мислення.
Крім навчального ефекту, Djeco Я рахую — це ідеальний варіант для творчої гри: вигадуйте історії про мешканців лісового потяга, складайте нові маршрути і фантазуйте разом із малюком.
Пазл виготовлений із щільного якісного картону, підходить для дітей від 3 років. Французький бренд Djeco відомий своїми продуманими розвивальними іграми, які обожнюють діти та цінують батьки.
Основні | |
---|---|
Виробник | Djeco |
Тип | Пазл |
Вікова група | Від 3 років |
Матеріал | Картон |
Стан | Новий |
Користувальницькі характеристики | |
Підлога | Для дівчат, для хлопчиків |
Колір | різнокольоровий |
Вага | 0.03 |
Розпізнавання кольорів | 1 |
Код УКТЗЕД | 9503006900 |
Підкатегорія (АФК) | Пазли |
Уважність | 1 |
Країна реєстрації ТМ | Франція |
Логічне мислення | 1 |
Країна-виробник товару | Франція |
Емоційний інтелект | 1 |
Зорово-моторна координація | 1 |
Спостережливість | 1 |
Дрібна моторика | 1 |
Координація рухів | 1 |
- Ціна: 498 ₴